در حالت کلي تفاوتي بين ويزا کارت مجازي و ويزا کارت فيزيکي براي خريد و پرداخت با ويزا کارت وجود ندارد. به عبارت ديگر، اطلاعاتي مربوط به ويزا کارت در حال فيزيکي روي کارت ثبت شده و در حالت مجازي با استفاده از ايميل براي شما ارسال مي‌شود. اين اطلاعات عبارت هستند از : نام صاحب کارت، تاريخ انقضاي کارت، شماره 16 رقمي کارت، کد سه رقمي.
 بنابراين به خاطر داشته باشيد که در هر دو حالت شما به يک شيوه مي‌توانيد خريد با ويزا کارت داشته باشيد. پرداخت با ويزا کارت از بسياري از جهات شبيه به پرداخت با کارت شتابي است. با اين تفاوت که در اين روش نيازي به رمز دوم نداريد. و تنها با استفاده از همان اطلاعاتي که در اخيتارتان قرار داده شد، مي‌توانيد خريدتان را انجام دهيد.
کارشناسان بيت مهر ، آماده انجام خدمات بصورت 24 ساعته و همچنين آماده راهنمايي و مشاوره به هموطنان عزيز در رابطه با پرداخت هاي ارزي ، خريد مستر کارت و موارد مشابه مي باشند. خوشحال مي شويم بتوانيم به شما هموطنان گرامي خدمت کنيم.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

shydaB لايسنس نود32 - لايسنس رايگان ورژن 13, 12, 11, 10, 9 – فعالسازي Eric دانلود آهنگ جديد محسن چاووشي-حميد هيراد-محسن ابراهيم زاده Courtney pickuptoon فروش ساز آلات موسيقي Christine Alejandro technology