دليل محبوبيت بيت کوين به شکلي مستقيم به ويژگي هاي آن بر ميگردد. به عبارت ديگر، با بيان علت محبوبيت بيت کوين به ويژگي هاي اين ارز ديجيتالي نيز پرداخته ايم. دلايل محبوبيت بيت کوين اعم از: مهم ترين دليل محبوبيت بيت کوين، بهره گيري از پلتفرم بلاک چين است و توانسته است تا مردم سراسر دنيا را بهم متصل کند؛ به عنوان مثال با فروش مستقيم بيت کوين به کاربران، آن ها مي توانند بدون هيچ مشکلي بيت کوين هاي دريافتي خود به سراسر دنيا انتقال دهند و هيچ گونه منع قانوني و تحريمي روي روند انتقال بيت کوين تاثير ندارد و اين مزيت بسيار مهم و کاربردي است.
سرعت انتقال و جابه جايي بيت کوين از ديگر علت هاي محبوبيت اين ارز ديجيتالي محسوب مي شود. شايد زمان صرف شده براي انتقال چند دقيقه به طول بيانجامد، اما در مقايسه با انتقال و حواله کردن پول فيزيکي به ساير نقاط دنيا متوجه خواهيد شد که زمان انتقال بيت کوين بسيار کوتاه و سرعت جابه جايي آن بسيار زياد مي باشد.
در امر خريد و فروش مستقيم بيت کوين، پس پايان يافتن تراکنش کسي توان مداخله ندارد. به اين معني که بيت کوين غير قابل بازگشت مي باشد و نمي توان تراکنش هاي انجام شده را تغيير داد.


کارشناسان بيت مهر ، آماده انجام خدمات بصورت 24 ساعته و همچنين آماده راهنمايي و مشاوره به هموطنان عزيز در رابطه با خريد بيت کوين و فروش بيت کوين  و ساير موارد ارزي مي باشند. باعث افتخار مجموعه ماست که بتوانيم به شما هموطنان گرامي خدمت کنيم.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Colleen Garvin John Andrew Paul Candice Kevin فايل برتر Tyler Jose